Buna. Incerc sa achizitionez trupe si-mi da "acces respins". Poate sa ma ajute cineva cu acest lucru? Mentionez ca nu am ip sharing cu acel jucator, nu stiu cine este. Pur si simplu nu pot cumpara de la el. Am suficiente nave de transport cat si gold. Poate gresesc eu ceva. Revin si cu o poza daca este nevoie.Multumesc.
Achizitionare trupe
-
- Question
- RO
- Herakles
- andra
-
-
Salutari,
Am intampinat in urma cu ceva ani aceeasi problema, atunci, nu am putut efectua tranzactia pentru ca nu aveam destula populatie disponibila pe oras. Verifica te rog si acest aspect si revino cu o postare.
Ps. Atentie la regulamentul forumului privind postarea consecutiva. -
-
Cumpararea de trupe (un jucator vinde la piata neagra, iar tu cumperi aceste trupe) nu are nicio legatura cu numarul cetatenilor din orasul tau. Trupele se cumpara cu aur (sau resurse in functie de cum sunt puse la piata) iar acceptul lor depinde in exclusivitate de aurul disponibil si navele de transport disponibile. Cu alte cuvinte puteti sa cumparati trupele daca aveti suficiente nave in care sa incapa aceste trupe si suficient aur incat sa va permita tranzatia (si sa va ramana aur pentru intoarcere). Ceea ce intampinati dvs acolo cu mesajul "Acces respins" este cel mai probabil un BUG.