Drodzy Gracze,
jutro, 25.02.2026, od godziny 10:00 CET będziemy wdrażać wersję 16.0.2.
Wersja 16.0.2 zawiera przygotowania po stronie backendu niezbędne do przeprowadzenia fuzji serwerów.
Wraz z wersją 16.0.2 wchodzą w życie jeszcze 2 ważne zmiany:
-
Nie będzie już możliwe logowanie się i granie w Ikariam za pomocą aplikacji. Informowaliśmy o tym wcześniej i zalecamy jak najszybsze przejście na wersję przeglądarkową, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.
-
Czas blokady działań na czarnym rynku po zakończeniu trybu urlopowego lub wykonaniu transferu serwera zostanie wydłużony z 48 do 72 godzin.
Przewidujemy, że wszystkie serwery zostaną zaktualizowane do godziny 15:00 CET. W tym czasie, jak zwykle, zalecamy NIE przeprowadzać żadnych operacji flotą ani transferów kont.
Po zakończeniu prac konserwacyjnych konieczne będzie ponowne zalogowanie się do gry.
Wasz Zespół Ikariam