Sziasztok!
Pár éve próbáltam belépni rég nem használt fiókomba, akkor azt írták le vagyok tiltva mert nem voltam aktív szerver átvitelnél. Jól esett volna egy kis nosztalgia. Hiába van meg az e-mail címem, a jelszóra is emlékszek, nem tudok belépni, nem találja már a rendszer. Van lehetőség még valahogyan feléleszteni azt a profilt vagy búcsút inthetek neki?
Előre is köszi a válaszokat.