Hangi sunucuda oynayabilirim ?

• Arkadaşlar merhaba, en son 2013 senesinde oyunu bırakmıştım. Fakat aktif olarak takip ediyordum. Sanırım bu ara oyunda bir buhran söz konusu. Mazisi çok eskiye dayanan oyunlarda bu sorun genelde mevcut kaldı ki bu oyun web tabanlı bir oyun. Çok uzatmadan belki çılgınlık olabilir ama sıfırdan oyuna başlamak istiyorum. Son güncellemeleri falan hep okudum. Korsanlığı da az çok biliyordum. Maalesef eski arkadaşlarımdan iletişim kurabileceğim kimse yok. Alpha serverında oynuyordum ve o zamanlar sanırım en son server Phi olması lazımdı. Bana şuan rekabetin çok olduğu ateşli bir sunucu lazım. Veya kalabalık olan bir sunucuda başlamak istiyorum. Tabii ki benim bu sunucuda tutunmam belki bir seneyi bulacak ama şuan için yapabileceğim bir şey yok. En son sunucuda başladığımda etrafımdaki adalarda kimse olmuyor. En yakın oyuncular belki 15 saatlik mesafedeler. Teşekkürler herkese. Oynadığı sunucuyu tavsiye edecek varsa veya eskiden olduğu gibi davetle başlama varsa eğer bana özelden link yollayıp yardımcı olanlar olursa memnun olurum.

• Alphayı tavsiye ederim

İstersen link atabilirim

Oynadığım ilk sunucu Alpha. Burada başlamak isterim. Fakat oyuncular aşırı gelişmiş seviyelerde. Açıkçası bu şartlarda zevk alabilir miyim bilmiyorum. Yinede sizin adanızın etrafı yoğun ise link atın bir yerden başlayayım.

• Oynadığım ilk sunucu Alpha. Burada başlamak isterim. Fakat oyuncular aşırı gelişmiş seviyelerde. Açıkçası bu şartlarda zevk alabilir miyim bilmiyorum. Yinede sizin adanızın etrafı yoğun ise link atın bir yerden başlayayım.

Reis gelişmişlikten ziyade para üzerinden dönüyor oyun

Ambrosia sayesinde 800k lık adam 20m lik adama kafa tutabiliyor durum bu

Pm üzerinden atıyorum linki