Bruti[PCh] vs Popeye[-MOB-] 4689 wsg dla Prymitywa

• Dedykacja dla Nika , bo twierdzi, że zasłużyła ?(

Bitwa morska w pobliżu Zimna wodka

(20.05.2019 6:02:05)

Bruti[PCh] z miasta PaSStigrad, Yyy, WodogrzmotyMałe, Cirith Ungol, Mmm, SOM

vs

Popeye[-MOB-] z miasta Zimna wodka

---------------------------------------------------------------------------------------------

Okręt z Taranem.......................55(-30) - Okręt z Taranem........................0(-75)

............................................. - Okręt z Moździerzem....................0(-30)

Taran Parowy..........................33(-21) - Taran Parowy...........................0(-65)

Krążownik Rakietowy....................30(-0) - Krążownik Rakietowy....................0(-30)

Śmigacz z Napędem Kołowym..............34(-6) - Śmigacz z Napędem Kołowym..............0(-20)

Statek Pomocniczy.......................9(-0) - Statek Pomocniczy......................10(-0)

Okręt z Miotaczem ognia...............21(-68) - .............................................

Balonowiec..............................6(-0) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Generałowie.............................-1114 - Generałowie.............................-3575

Punkty ofensywy........................8937.5 - Punkty obrony............................2785

Obrażenia...............................55700 - Obrażenia..............................178750

Podział obrażeń...........................23% - Podział obrażeń...........................77%

Zwycięzcy: Bruti[PCh]

Przegrani: Popeye[-MOB-]

IdgR8Pp.png
  • Brawo ola, stac cię na więcej!!!

Pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz! itp itp itd itp.

Spłoń w piekle za brak 2 linii :)

Generalnie słaby raport nabity na słabym graczu ze słabą dedykacją dla słabej osoby zatem nie zapraszam nie polecam nie respektuje.

When angels fall they also rise.

64764253_2552988008044857_9217190612548190208_n.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4ce5690f3d658e7c237ff0c45cfa75d1&oe=5D8A3EB3

• Brawo ola, stac cię na więcej!!!

Pokaż na co cię stać, ale nie jeden raz! itp itp itd itp.

Spłoń w piekle za brak 2 linii :)

Generalnie słaby raport nabity na słabym graczu ze słabą dedykacją dla słabej osoby zatem nie zapraszam nie polecam nie respektuje.

no wiem wiem... planuję się więcej pobawić;)

to z tym brakiem 2 linii to pomysł Nika nie mój :S ja tylko go ukradłam :evil: a na wycieczkę do piekła już kiełbaski mam przyszykowane

IdgR8Pp.png
  • no wiem wiem... planuję się więcej pobawić;)

to z tym brakiem 2 linii to pomysł Nika nie mój :S ja tylko go ukradłam :evil: a na wycieczkę do piekła już kiełbaski mam przyszykowane

Nika jest ruda Nika ujeżdza dzika, i ty się jej słuchasz? =O=O=O

To nie bedzie wyczieczka tylko wilczy bilet z nieba, a czyściec jest czysty bo go nika wyczyscila wiec tam nawet nie ma kątów w ścianach bo pusto ;(

When angels fall they also rise.

64764253_2552988008044857_9217190612548190208_n.png?_nc_cat=100&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=4ce5690f3d658e7c237ff0c45cfa75d1&oe=5D8A3EB3

• no wiem wiem... planuję się więcej pobawić;)

Nika jest ruda Nika ujeżdza dzika, i ty się jej słuchasz? =O=O=O

To nie bedzie wyczieczka tylko wilczy bilet z nieba, a czyściec jest czysty bo go nika wyczyscila wiec tam nawet nie ma kątów w ścianach bo pusto ;(

rude jest fajne :S no Niki chyba zawsze słucham :saint:, a ta druga linia fakt faktem mało przydatna, a takie lamki bez niej bez problemu da się pokonać na luzie

aj tam, nie czepiał się słówek... czyli czyściec to okrągły pokój? :/ nic dziwnego, że pusty... meble to chyba tylko na zamówienie

IdgR8Pp.png
  • to z tym brakiem 2 linii to pomysł Nika nie mój :S

Oczywiście ze mój ,ja mam masę świetnych pomysłów 8) , a Bruti to grzeczne dziecko i uważnie słucha <3
    Śliczny raport ,gratuluje :thumbup:

Boże,strzeż mnie od przyjaciół,z wrogami poradzę sobie sama.

• to z tym brakiem 2 linii to pomysł Nika nie mój :S

Oczywiście ze mój ,ja mam masę świetnych pomysłów 8) , a Bruti to grzeczne dziecko i uważnie słucha <3
    Śliczny raport ,gratuluje :thumbup:

no oczywiście, że słucham:saint:, a czy to coś robię to już inna sprawa :S

IdgR8Pp.png