GüИDüZ(GΣCΣ ) İTTİFAK'I SAVAŞ ve YAĞMA RAPORLARI

• Kardeş senin haberin yok heralde bu sayfanın sahipleri tatil köyü oldu. Boşa konuşma seni duyamazlar. :)

Ezeeeee ezeeee sildik hepsini.

Saldırı-savunma puanı diyorsunuz hadi ben o farkın nasıl oluştuğunu milyon defa anlatmama rağmen anlamamakta ısrar ediyorsunuz buna ikna oldum.

Velev ki öndesiniz saldırı savunma puanlarında. O zaman neden gece binlerce raundluk savaşlardan kaçarak bıraktı?

Yeterince gemi veremediniz piyonlarınıza. Keşke biraz daha verseydiniz de biraz daha kesseydik.

Sıra sizde. Rahat uyumayın. Geldik...

• Bir Esinti Geldi, Biri Rüzgar Yaptı Yine :D Boş Bir Esinti :D Kesim Farkını Rodosla Durdurmaya Çalışan İsminin Hakkını Veren Dandik Online :D Sıra Bizede Gelecekmiş miş miş. Yalakalarınızı Hizaya Çektik, Sana Diyorumki Hepiniz Hizaya Geçin Kralınız Bir Adım Öne Çıksın Ama Karşımıza Çıkmasın Onuda Keseriz :) :)

1LTK1e.gif2BPaC4.png

• 4 ay önce adı sanı duyulmayan ittifak mı demiş birisi bu ico

ah ulen ah 4 ay önce serverda varlığı belli olmayan ittifak para bulunca dayılanır oldu tabi şimdi ötersiniz ver parayı al karayı sağolsun karaborsa sayesinde oyunun içine ittiler alın tepe tepe kullanın depolarınızla yaşayın hatta basın parayı almaya devam edin en çok parayı basan

Şampiyon yapın iyi oyunlar :thumbup:

Bunun kuyruk acısı başına vurmuş

Canı o kadar yanmış ki ne dediğini bilmez olmuş

4 ay önce varlığı belli olmayan dediğine göre ya bu severde yeni yada hesabı el değiştirdi

Ayrıca şu ağlak arkadaşa bi sorun bakalım karaborsa çıkalı 4 ay mı olmuş 4 ay önce o karaborsa yokmuymuş hani aklınca karaborsa çıktı böyle oldu demeye getirmiş

Ayrıca kendice hesap kitap yapmış ve arkasından bu kesime hiçbir tersane yetişmez demiş

Kendi 5 ay boyunca nasıl sürdürmüş savaşı

ama yok canım bu arkadaşlar karaborsa kullanmamıştır onlar tersanede basmıştır hemen kalbinizi bozmayın

son olarak son mesajı var birde neymişşşşşş savaşı ertelemişler yawww ben gece lideri olsam bu elemanı kapı dışına koyarım adamları savaştan daha beter rezil ediyor haberleri yok

hani sussa daha cok faydası olacak elamanın ama yok konuştukca daha beter rezil oluyor yetmiyor bulunduğu ittifakıda rezil ediyor

bu adama destek veren arkadaşta kendi gibi dandik isimli arkadaş al birini vur ötekine der susarım daha fazla söze gerek yok sanırım

Başını Daima Dik Tut...

Başı Yerde Olanın CELLAD'ı Çok Olur.

• Anlatmak isteyen buraya anlatır derdini abi hani raporun varsa diyip duruyor ya :)

Rodossuz, tertemiz, köküne kadar kestiğimiz raporlardan bir örnek.

Bunları asmıyorsam vaktini beklediğimdendir...

Bu daha başlangıç. Mücadeleye devam. ŞAH her yerde.

Kafkas Kartalı her yerde.