Bu Oyun Nereye Doğru Gidiyor* Nerde Kaldı Emek

 • [Url = https:? //Www.linkpicture.com/view.php img = LPic5cd8a38d1fcc31496288060] [img] https://www.linkpicture.com/q/multi.png [/ img] [/ url]


  Gelen depolardan sonra oyundaki haksız rekabet tavan yapmış durumda "Vur dedik, öldürdü" atasözünün cuk diye oturmuş hali bu durum.

  Normal bir oyuncunun veya daha fazla on oyuncu diyelim bu hesaplarla başa çıkması ne kadar mümkün?

  Amaç oyun bıraktırıp serverde çiftçilik oynamaksa bu oraya doğru gidiyor dostlar bilesiniz.

  Birde bunu yapan arkadaşlara söylüyorum sürekli kazandınız sürekli karşı tarafı kestiniz hiç kırmızı rapor görmediniz diyelim bu sonucu bilinen oyunu oynamak size ne kadar doğru geliyor? Bence vakit kaybı !!

  Bu oyun eğer sağlam rakibin varsa oynanır. Bir gün sen bir gün o kazanacak ki iki taraf zevk alsın. Bu şekilde zevk alan hep aynı taraf olursa orası da bi süre sonra zevk almaz geriye koca bi vakit kaybından başka hiçbir şey kalmaz

 • hesap kasmak bı anlam ıfade etmıyor artık. sadece puan yarışı :) 800k bir adamın oyuna parayı bastığı sürece 10 m bir adama oyunu bıraktırması işten bile değil :)

 • ah birde haksız cezalarla ne yapılacak anlamadım.multi diye ucuz yöntemle hesaba ceza veriliyor.ticket açıyoruz izah ediyoruz .maalesef yetersiz cevaplarla karşılaşıyoruz.

 • böyle konular sürekli açılıyor bi şeyler deniyor ama diyecek fazla :


  Musa Eroğlu Yolun sonu görünüyor müziğinden öteye gidemeyecek gibi görünüyor.

  Admiralnelson.png


  KORKUP kaçmaktansa cesaret göster,

  en büyük erdemdir içinden gelenleri söylemek...

 • bu oyun oyunluktan çıktı ticarethaneye döndü her yenilik diye yaptığı şeyler daha fazla para harcatmaya yönelik

  Olaya ikariam değilde gf'nin almanyada yayınlanan oyununu oynayan Parayı oyundan elde etmeye yönelik olan TERA Online'de yıllardır oynayıp herhangi bir sorunla karşılaşmamasından sonrasında oyun iyice paraya dönüp dangeonlar'da kazandığının paranın önüne geçememesine benzetirsek sanırım cuk diye oturmuş olacak.


  lakin metin2, 4story, vs vs. diğer 4-5 oyununda da malesef aynı durumlar söz konusu olduğu için ikariamda nasibini almış durumda... bir şey demek cidden güç

  Admiralnelson.png


  KORKUP kaçmaktansa cesaret göster,

  en büyük erdemdir içinden gelenleri söylemek...

 • merhaba arkadaşlar karaborsa korsan kaldırılırsa adil ve adaletki bir oyuna döner yada korsan kalsın karaborsa tamamen kaldırılsın bide amborsia fiatları turkiyede asgari ucret 2200 tl adam 500 tl nasıl versin amborsia kaynak cevirimi için eskiden 5 amborsia idi şimdi 15 amborsia oyun bastan sona adaletsiz bizim comamız turkiyenin halini asgari ucreti bilmiyormu ki bunu şirkete iletmiyormu bırakalım bu işleri :)

 • Karaborsa ve korsanin olmadigi yeni serverler acarsa belki canlanir.Diger turlu zaten oyun bitik durumda.

  özel serverlar tarzı bir şeyler diyorsun savaş sunucusu gibi olabilir ama yine paraya dönük olur zevkine 6-7 ay gelişmiş özelliklerle başlar tadını alır biter her ne kadar şuan gerçekler savaş sunucusunda dahi zevk almayı engelliyorsa


  adalardaki, binalardaki üretimdir hızlanmadır çok farkı yok zaten her yeni sunucu başlangıcında olan şeyler uluslararası arena turnuvası olacak ki işe yarasın diğer türlü özel sunucu gibi şey belki şaşırırız dev güncelleme gelecek diyenlerle gelebilir


  bu ara yabancı forumlarda sürekli güncelleme muhabbeti dönüyor


  merhaba arkadaşlar karaborsa korsan kaldırılırsa adil ve adaletki bir oyuna döner yada korsan kalsın karaborsa tamamen kaldırılsın bide amborsia fiatları turkiyede asgari ucret 2200 tl adam 500 tl nasıl versin amborsia kaynak cevirimi için eskiden 5 amborsia idi şimdi 15 amborsia oyun bastan sona adaletsiz bizim comamız turkiyenin halini asgari ucreti bilmiyormu ki bunu şirkete iletmiyormu bırakalım bu işleri :)

  emin ol coma bir milyon kerede yazsa ki yılların coması kronos devrinden beri takip ederim ikariam tarlalarını ekip biçmek oyuncuya sürümü developerlera bağlı olduğu için bence her şey FİNANSMANA bağlı oyunun geliştirilmesine ve oyununun oynanmasına yönelik olacak finansmana sonuçta senin zevk aldığın kafa değil yani mesele oyunun ticari algısınında bir kafası var bakalım o ne diyecek coma ne yapsın yahu :D şimdi oyun comaları çok ön planda olunca bazen suyu çıkabiliyor ama kimse oyuna gönül kolay kolay vermez ben oyun takımını cidden tebrik ediyorum iyi iş yapıyorlar bunlar giderse gelen gideni aratır yani


  Bu arada karaborsa korsan bir ihtiyacın giderilmesi için geldi lakin gereken önlemi çeşitli sınırlandırmalar vs vs. ile şirket önleyebilirdi bu noktada haklısın ama ne olur bu ara büyük güncelleme muhabbeti az çok bütün ülke forumlarında her yerde dönüyor bakalım ne olacak :?:

  Admiralnelson.png


  KORKUP kaçmaktansa cesaret göster,

  en büyük erdemdir içinden gelenleri söylemek...

 • Oyunun eski ihtişamlı ve adil ortamına dönmesi için karaborsanın ve korsanın kalkması lazım. Ayrıca multi hesaplara ve gp deposu hesaplara acımadan gözünün yaşına bakmadan ban atmaları lazım. Bu 3 şartı yerine getirirlerse ikariam coşar.