Háború - FoK vs. -ÉL-

• Tisztelt Fórumozók,

A Face of Kings szövetség hadat üzen az Égi Lovagok (-ÉL-) szövetségnek 2019.05.02. 21:50-es kezdettel.

A harcok már hosszabb ideje zajlanak, a játékbeli hadüzenetünket nem fogadták el - bezzeg a KO-t már sikerült segítségül hívni.

Mi nem futunk el a nyilvánosság elől, így CR topik is lesz. Nem kell kiállni ellenünk, el lehet futni - de menekülni a háború elől nem.

A háború zárása kölcsönös megegyezés / valamely szövetség széteséséig tart.

Amennyiben a Kolónia szövetség továbbra is segít az ÉL-nek, úgy a hadüzenetet ellenük is kihirdetjük.

Mi nem félünk a nyilvánosságtól :)

Jó csatákat, eredményes CR-eket mindenkinek!

Pitkin

FoK Vezető

• Mint a politikusok :)

Mindent posztoltok vagy csak válogattok abból ami tetszik ?

Ügyes brand építési technika.

• Ez egy játék és nem az európa parlament választási fóruma .)

nyilvánvaló :)

• Quote from Laja

Mint a politikusok :)

Mindent posztoltok vagy csak válogattok abból ami tetszik ?

Ügyes brand építési technika.

Láttad a #11-es posztomat? :P Én majdnem mindent posztolok (kivétel néhány nagyon rövid kis kaliberű csata).

Azt hiszem van még a várósorban pár CR nálam is, meg a többieknél is. Türelem, ma is, meg holnap is vizsgázom... ;(

De jöjjön akkor tőletek, amiről úgy gondolod, hiányzik. ;)

Azt pedig személy szerint külön elutasítom, hogy politikushoz hasonlíts. <X

• Hali

Eddig se osztottam ezután se fogok.

Ezek szerint kedveled a politikát :)

• "Mi nem félünk a nyilvánosságtól " by Pitkin

Ha csak ennyire futná tőlem , én bizony tartanék tőle!

• A 62 körös tengeri csatát nem dobtad fel :)

Vagy a csatát osirisben, amit majdnem elcsesztem, mert túl volt töltve a kikötő és kiszélesedett a játékmező (30 ágyúm huss ) de aztán azért hoztam-mindennek megvan az ára

8)

• Viszont te mindig feldobod a napom, amikor megjelensz, mint egy jó politikus. 8o

Viccet félretéve, igazad van, de ezekben a csatákban nem voltam ott, így nehezebb őket reprezentálnom. Szót emeltem érte az illetékeseknél. ;)

• Kérlek benneteket, a CR témába csak csatajelentéseket tegyetek. Az egyéb megbeszélnivalót itt meg lehet oldani.

Azokat a hozzászólásokat, amiket oda írtatok áthelyeztem ide.

• Sziasztok. Lassas-nak a cr-megosztásához csak annyit, hogy azt is feltölthetné mikor vagy háromszor legyőztem, dehát ki számolja :)

*edit Gurat által!

Ezt is ide másoltam, kérlek figyelj oda legközelebb jobban...