He-Em ISREA(SΡQR ) vs CRUISE(GNMP ).

• ποια αγωγη?? περνεις φαρμακα?? το ηξερα!!! αυτο ακριβως να κανεις!! με εμενα δεν θα βγαλεις ακρη παιδι μου!! θα τα πουμε στις μαχες!! συντομα οταν θα εχω ωρα !! την ερωτηση του ψαρα βλεπω την προσπερνας! οπως προσπερασες και το να δεις τις πραγματικες καταμετρησεις απωλειων στο 90% των πολεμων που εχουν γινει!! α ξεχασα εσεις ανηκετε στο 10% στους ορους φτιαγμενους στα μετρα σας αλλα λογο αχρηστων παιχτων χανετε με τεραστια διαφορα και αρχισατε τις τουμπες εδω

ΤΟ ΚΟΡΑΚΙ - Στρατηγός GNMP

GNMP- Η ΚΟΡΥΦΑΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΝΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΕΠΙΠΕΔΑ

• Μαμά Ρίνα μου έκαψαν το σπίτι αλλά εγώ τους έκλεψα την μπουγάδα ....μαζί με τα μανταλάκια!!!

Τους ξεφτίλισα.....

Είστε πουθενάδες. Μόνο δολιοφθορά στο παιχνίδι και κοκοκο στο φόρουμ.

Και πριν αλέκτωρ λαλήσει τρεις..Φαααααααααπ!!! Πάλι οι σβέρκοι κοκκίνισαν .

Μεγάλες κουβέντες με στόμφο και βαρυσήμαντες δηλώσεις θαρρείς και μιλά ο Τσάκ Νόρις του Ικάριαμ. Χαχαχα!!

Ψιτ σύντροφε με <<εξευγενισμένη αγωγή >>..Μερικές φορές είναι καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς ..Ειδικά κι όταν δεν το έχεις βρε παιδί μου .

Μια ματιά στον πίνακα μαχών και στην άθροιση θα σε προσγειώσει .

Quiz. Ποιός είναι αυτός με σημαντικό αξίωμα στη συμμαχία σου;( και έφαγε εκλερ γίγας από αιλουροειδή;

Quiz 2o. Πώς λέγεται ο υπέρμαχος της πράσινης αναφοράς με <<εξευγενισμένη αγωγή >> , όνομα Γαλλιστί που την κοπανά πρώτος μόλις βρει τα σκούρα, με αποτέλεσμα να παίρνει κόκκινη αναφορά ενώ νικά;;)

;

• καλησπερα σιωπη επεσε!! τι εγινε SPQR?? πεταξατε πετσετα??

μηπως να παραδεχτειτε οτι ειστε κατωτεροι των περιστασεων και να δηλωσετε ηττα?? δεν ειναι ντροπη να πεις ειμαι χειρωτερος απο εσας!! ντροπη ειναι να πολεμας ενω ξερεις οτι δεν προκειτε να νικησεις ΠΟΤΕ!

και επειδη ο στρατηγος σας κανει πως δεν βλεπει γιαυτο ο κορακας ειναι εδω!!! το σκορ μεγαλωσε η φαπα παει συννεφο

GNMP 32- SPQR 1

οσο συνεχιζεται αυτος ο πολεμος τοσο θα μεγαλωνει! το σκορ ετσι?8|;);)

• καλησπερα σιωπη επεσε!! τι εγινε SPQR?? πεταξατε πετσετα??

μηπως να παραδεχτειτε οτι ειστε κατωτεροι των περιστασεων και να δηλωσετε ηττα

Ακόμα και στον πόλεμο,πόσο μάλλον σ ένα παιχνίδι, υπάρχει μία λέξη που μας χαρακτηρίζει σαν προσωπικότητες ,σαν παίκτες και σαν οντότητες .

Αυτή η λέξη είναι η ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑ ..

Οι έντιμοι παίκτες είναι άτομα ακεραιότητας που σέβονται κανόνες και ΑΓΡΑΦΟΥΣ νόμους του παιχνιδιού. Στο δια ταύτα.

Μετά τις αψιμαχίες και τις αντεγκλήσεις πριν την κήρυξη της φαρσοκωμωδίας δήθεν πολέμου προηγήθηκε η αποστολή βεντέτας από πλευράς μας. Μια θέση ξεκάθαρη που κατατέθηκε διπλωματικά και δεν απαντήθηκε ποτέ . Δεν απαντήθηκε ποτέ γιατί η δυναμική και η γνώση του παιχνιδιού απο την GNMP σε σχέση με την SPQR είναι χαοτική . Οι παίκτες της SPQR το γνωρίζουν αυτό.

Προτίμησαν λοιπόν να προλάβουν να κηρύξουν αυτοί πρώτοι και βάζοντας αυτούς τους ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΥΣ ,ΑΝΤΙΦΑΤΙΚΟΥΣ όρους γνωρίζοντας οτι στα 7-8 χρόνια του σερβερ ΝΥ δεν πολέμησαν ΠΟΤΕ .Συνεπώς με καλοθρεμμένους λογαριασμούς και γεμάτες στρατιωτικές αποθήκες προχώρησαν σε πόλεμο που τον στηρίζουν στόν όγκο και όχι στη ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ .Εκείνο που δεν έλαβαν ποτέ υπ΄όψιν τους όμως ,είναι η εμπειρία της GNMP .

Είναι λογικό φίλε μου Κόρακα να μή τους βγαίνουν οι αριθμοί. Προσωπικά σταμάτησα να μετρώ ..Μας κατεβάζουν επίπεδο παίκτες που δεν έχουν μάθει πώς να συνθέτουν τη δομή ενός στόλου να στέλνουν από 3 ώρες μακριά το γιουρούσι τους . https://prnt.sc/nw4c3r.Το έβλεπα εχτές στα κυκλικά του ΑΡΜΑΓΕΔΩΝ και δεν πίστευα στα μάτια μου .Δεν έχουν μάθει να γεμίζουν ούτε τα νταμάκια .Ξέρετε οτι όσο πιο ψηλά ανεβαίνει η μαιμού τόσο περισσότερο φαίνεται ο πισινός της .

Που επέρχεται όμως το θέμα της ΕΝΤΙΜΟΤΗΤΑΣ κύριε ΜΥΘΟ ; Δεν θα αναφερθώ καθόλου στό θέμα των λογαριασμών πού είχες δόλια μέσα στη συμμαχία .

Τόσα χρόνια αντιπαλότητα με άλλη συμμαχία [δεν αναφέρω σκόπιμα όνομα ] ουδέποτε μας χτύπησαν στρατιωτικά με λογαριασμούς άλλης συμμαχίας και αυτό είναι που κάνει τον αντίπαλο να τον σέβεσαι και να τον εκτιμάς γιατί σέβεται τους ΑΓΡΑΦΟΥΣ ΝΟΜΟΥΣ .

Μαζί σας έχουμε ΕΠΙΣΗΜΟ πόλεμο σχεδόν ένα μήνα και χρησιμοποιείτε όλα τα αθέμιτα μέσα [ https://prnt.sc/nwflb5 ,https://prnt.sc/nwf72j ] εμπλέκοντας και την ΙΧΩΡ μέσα

Αυτό λέγεται ΚΑΤΑΝΤΙΑ .

• Στρατηγέ της SPQR μου οφείλεις μια απάντηση ξεκάθαρη, ποιος είναι αυτός που κάθε μέρα σχεδόν προσπαθεί να ελέγξει τα λιμάνια μου καθώς και άλλων συμμάχων??!

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη ragazza

(05.06.2019 17:10:23)

ΘΕΡΟΣ[ΙΧΩΡ] από ΟΥΡΑΝΟΣ 7

vs

Riina[GNMP] από ragazza

---------------------------------------------------------------------------------------------

............................................. - Μεταφορικό αερόστατων...................5(-0)

Φλογοβόλο...............................3(-0) - .............................................

---------------------------------------------------------------------------------------------

Στρατηγοί...................................0 - Στρατηγοί...................................0

Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί............................0

Ζημιά.......................................0 - Ζημιά.......................................0

Καταμερισμός ζημιάς........................0% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Νικητές: ΘΕΡΟΣ[ΙΧΩΡ]

Χαμένοι: Riina[GNMP]

Ναυμαχία μπροστά από την πόλη San Giuliano

(05.06.2019 17:11:02)

ΘΕΡΟΣ[ΙΧΩΡ] από ΟΥΡΑΝΟΣ 3

vs

Riina[GNMP] από San Giuliano

............................................. - Κωπήλατη τορπιλάκατος..................30(-0)

............................................. - Μεταφορικό αερόστατων...................2(-0)

Φλογοβόλο..............................12(-0) - .............................................

Στρατηγοί...................................0 - Στρατηγοί...................................0

Επιθετικοί βαθμοί...........................0 - Αμυντικοί βαθμοί............................0

Ζημιά.......................................0 - Ζημιά.......................................0

Καταμερισμός ζημιάς........................0% - Καταμερισμός ζημιάς........................0%

Νικητές: ΘΕΡΟΣ[ΙΧΩΡ]

Χαμένοι: Riina[GNMP]

Πριν πεις σε κάποιον τη γνώμη σου, σκέψου κατά πόσο θα είναι σε θέση να την αποδεχτεί.

Edited once, last by Riina ().

• Επειτα απά τα σχετικά ποστ στο νήμα μαχών Νο 124 , 126 και 36 ώρες συνεχόμενων κυμάτων με βάρδιες έχω να πω το εξής .

Τελικά ο χρόνος βάζει τον βασιλιά στο θρόνο του και τον κλόουν στο τσίρκο του .

Υ.Σ Η συμμαχία GNMP δέν έχει ν΄αποδείξει τίποτα άλλο .

• Μια μικρή διόρθωση, 124 γύρους κράτησε η μάχη και 128 γύρους η ναυμαχία, δηλαδή 30 ώρες και 45 λεπτά η μάχη ξηράς και 31 ώρες η ναυμαχία με συνεχή και αδιάκοπη διαφορά υπέρ μας των απωλειών σε κάθε γύρο και αναρωτιέμαι τι ζητάει από εμάς η SPQR, μάχη διαρκείας μερικών εβδομάδων???

Με ποιο σκεπτικό?

Ήδη είναι βαρετό και χωρίς κανένα ενδιαφέρων όλο αυτό, αφού δεν βλέπουμε καμία μα καμία τεχνική στις μαχες παρά μόνο επίδειξη του όγκου των μονάδων που διαθέτουν φυσικό επακολούθω τις χρονίας αδράνειας τους στο παιχνίδι και της απουσίας τους από κάθε πόλεμου που έγινε από την δημιουργία του κόσμου αυτού.

Πριν πεις σε κάποιον τη γνώμη σου, σκέψου κατά πόσο θα είναι σε θέση να την αποδεχτεί.

• καλησπερα στην κοινωτητα!! ναι ναι εγω παλι θα κραξω! πηρα το φτυαρι μου και ξεκιναω!! βρε χτιστες ακομα δεν εχετε λιγακι αξιοπρεπεια να πειτε φτανει πια δεν αντεχω αλλες φαπες?? επρεπε να ντρεπεστε! ανοιξατε αποθηκες που ειχαν στοιχιωσει για χρονια και πεταξατε σε μαχη ξηρας και ναυμαχια γιουργιααα οτι να ναι?? και τι κανατε? μια τρυπα στο νερο! μαχες διαρκειας θελατε τις καναμε και τις ΧΑΣΑΤΕΕΕΕ παρολο που ειχατε και πλεονεκτημα αμυνας!!! αλλα που να ξερετε και αυτα!!! οπως ειπαν οι συμμαχοι πιο πανω δεν εχουμε να αποδειξουμε τιποτα αλλο νικαμε τον πολεμο με το σκορ 38-1 σας εχουμε δωσει τοσες φαπες που πλεον παιζουμε για τον χαβαλε μας!! δοκιμαζουμε κυμματα γιατι και ενα ανηλικο σας νικαει ευκολα!! δεν θα πω κατι αλλο ο κοσμος εχει δει τι παιχτες ειστε!!! θα το ριξω στο σκετσακι παλι...

ΜΥΘΟΣ ΚΥΚΛΙΚΟ, συμμαχοιιιι ξεκινησαν οργανωμενη επθεση. θα μας σφαξουν παλι... ηθελα να παιξω αμυνα που ειμαι ατσιδας αλλα εχω στο λιμανι και στην πολη παρκαρισμενα απο συμμαχους!!! βοηθειαααααα

tipoliani, ξεκιναω για βοηθεια θελω 3 ωρες θα παιξω κυμματα ακριβειας με στολο

ΜΥΘΟΣ μπραβο στειλτε και ολοι πλοια απο παντου και μοναδες ξηρας!

PAPAROCKAS μυθο εχω μεσα 180 κανονια στην μαχη ξηρας μου εσπασαν τα 130 τα αλλα να αφησω??

kwnstantinos, θεε μου τι βλεπω ο μαχιμος!! αστα να στα σπασουν γιατι αν πατησεις σημαια θα φυγεις και πρεπει να κρατησεις την μαχη μεχρι να ερθουν οι λοιπες φαρμες

PAPAROCKAS ΟΚ ΣΤΡΑΤΗΓΑΡΑ μου δεν εχω ηφαιστο ομως πειραζει??

Kwnstantinos, δεν πειραζει θα τις γυρισουμε τις απωλειες

NEO ELLHNAS oυτε εγω εχω ηφαιστο να πατησω δημητρα?

Kwnstantinos ναι πατα τα ολα μαζι

MΥΘΟΣ ΣΥΜΜΑΧΟΙ μας σκιζουν! ποναει ο σβερκος απο τις φαπες

ΝΙΚΗΤΑΡΑΣ εγω τι να πω που εχω παθει αυχενικο απο τις καρπαζιες???

kwnstatninos ανοιγω αποθηκες! φαρμεςςςς τρεξτε αγορασετε οτι μπορειτε και ριχτε το στις μαχες! δεν μας νοιαζει η αποσταση και τα θαυματα κυνηγαμε την πρασινη και μονο!

richelieu εστειλα και εγω πλοια μοναδες για βοηθεια!! θελω και εγω να φαινομαι στην λιστα με τις αποτυχημενες φαρμες!

x -x-x ξεκινησα και εγω!

kwnstatninos μπραβο κομμαντα μουυυυ ετσι παμε για την πρασινηηη! χανουμε τις απωλειες σαν χαος αλλα δεν περιαζει η πρασινη μετραει

x-x-x ακυρο αποσερνω με πετυχε το κορακι και με σουβλισε

kwnstantinos στελνω εχω 15χιλ ξηρα και 8000 πλοια εμβολα ατμου να κρατησω την μαχη

ΜΥΘΟΣ εγω νυσταξα πεφτω για υπνο αφηνω μεσα ολα τα πλοια και αστους να πολεμανε θα νικησουμε ανετααααα

tipoliani θα στελνω εγω κυμματα απο 5 ωρες μακρυα θα τον ξενυχτισω

kwnstantinos μπραβο συμμαχε βασιζομαστε σε σενα! ολοι για υπνο εφτασαν τα 8000 ατμου στελνω αλλα τοσα για ασφαλεια

MΥΘΟΣ καλημερα βλεπω ακομα νικαμε ε??

tipoliani τι νικαμε ρε φαρμα δεν βλεπεις τις απωλειες??

kwstantinos πως μιλα ετσι?? εμεις οι φαρμες δεν κοιταμε απωλειες μονο πρασινη! ντροπη σου! σε διαταζω να μπεις φοινικα

MΥΘΟΣ ΖΗΤΩΩΩΩ νικησαμεεεεε πηραμε πρασινες σε ναυμαχιες και ξηρα ειμαστε οι πιο μαχιμοι του κοσμου νυ

kwnstantinos ευγε αγορια μουυυ μπραβο σε ολους!! ριξαμε στην ξηρα 100χιλ μοναδες και στην ναυμαχια 200χιλ πλοια και ο εχθρος φοβηθηκε και πατησε σημαια! αλλη μια νικη και μια πρασινη για τους SPQR

tipoliani μα στρατηγε μας ξεκωκαλισαν στις απωλειες δεν το βλεπεις????

κwnstantinos τι λες ρε φαρμα που θα μας στερησεις και την νικη! διακοπες τωρα μπες!

ΜΥΘΟΣ KAI τωρα συμμαχοι στην αντεπιθεσηηηηη γιουργια 2000 πλοια σε καθε πολη εχθρου που βλεπετε!! παρτε πρασινες!! αδερφια νικαμεεεεεεε

αυτη ηταν η συνομιλια των SPQR κατα την διαρκεια της μαχης ποστ 124 και 126! ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΠΡΑΣΙΝΗ ΑΝΑΦΟΡΑ ΓΙΑ ΤΑ ΚΟΜΜΑΝΤΟΣ ΤΟΥ ΝΥ ΚΟΣΜΟΥ!

υγ1 θα ξαναφατε φαπα συντομα!!

υγ2 νομιζετε οτι νικησατε με την πρασινη!! γελαει ο κοσμος εεε το ξερετε!!!

υγ3 μυθο αγορασες 330χιλ στρατηγους και το μονο που μπορεις να κανεις με αυτους ειναι να με αερισεις με φτερα απο στρουνθοκαμηλο καθως θα ειμαι στο θρονο του νικητη με την συμμαχια μου GNMP

υγ4 φαπιαρη kwstantine εδωσες αλλες 2 πρασινες νικηφορες ανω των 3000 απωλειων για εμας ε?? το σκορ πηγε 38-1 αμα σε ρωτησει κανενας!!!

υγ5 αντε καντε αναφορα παλι γιατι κοτσια για τιποτα αλλο δεν εχετε! ουτε απαντησεις στον πολεμο εχετε!

στρατηγος κορακι η αλλιως ο γιατρος σας

• Χάνει την ναυμαχία αλλά κερδίζει στις απώλειες λέει. ΟΛΕ!!!!!!

Καινούργιο είναι αυτό. Από όπου προσπάθησε να στείλει κύματα αποκλείστηκε, αναγκάστηκε σε φυγή ταχέως αλλά.... Ω του θάυματος!!!! Νενικήκαμεν σύντροφοι!!!!! Πήραμε απώλειες!!!!

Μαμά Ρίνα μου έκαψαν το σπίτι αλλά εγώ τους έκλεψα την μπουγάδα ....μαζί με τα μανταλάκια!!!

Θα αναφερθώ και πάλι στό θέμα τής πράσινης αναφοράς αφού εδώ και καιρό βλέπω μία εμμονή στην παράνοια ..

Παρακολουθώ τίς συζητήσεις με τούς παίκτες της αντίπαλης συμμαχίας ,αφού ως γνωστό τα πάντα κυκλοφορούν σε κυκλικά μηνύματα .

Ολοι τους οι ισχυρισμοί στηρίζονται στον παραλληλισμό μιας πραγματικότητας κι ενός πραγματικού πολέμου με τις δυνατότητες που σου δίνει το παιχνίδι .

Τι κι αν κρατάτε όπως λέτε δύο νησιά ;; Αυτό σας δίνει την νίκη; Πότε;; Γιατί και με ποιόν τρόπο;;

Σταματήσαμε να υπάρχουμε ;;

Βγήκατε ποτέ να κυνηγήσετε ;; Οχι .Πήρατε κάτι ποτέ ;; Οχι. Μας δημιουργήσατε κάποια φθορά; Οχι και πάλι.

Σταματήσαμε να βάζουμε κρασί στις πόλεις μας ;; Οχι.

Βγήκε κανείς μας διακοπές όπως λόγου χάρη ο αδιάφορος αρχηγός σας;; Οχι.

Συρρικνωθήκαμε;; Οχι φυσικά .

Τα παρατήσαμε ;; Και πάλι όχι.

Πότε χάνει κάποιος στο ικάριαμ και με ποιό τρόπο;;

Στο τέλος θα συνεχίσουμε να υπάρχουμε και οι δύο. Εκείνο που θα μετρήσει πραγματικά στο τέλος είναι το εξής απλό.

Πόσα εικονικά στρατιωτάκια εχασε η συμμαχία GNMP και πόσα η SPQR στον πόλεμο;

Πόσα πλοία έχασε η μία συμμαχία και πόσα η άλλη ;;; Απλά και ευκολονόητα πραγματάκια εκτός κι αν είσαι της θεωρίας του ΜΥΘΟΥ .

Είναι λυπηρό παίκτες όπως Tipoliani ,Risellie με καλές γνώσεις στόν τρόπο παιχνιδιού να παρασύρονται και να εστερνίζονται τον τρόπο παιχνιδιού ενός πραγματικού ΑΣΧΕΤΟΥ .

Οι σοβαροί παίκτες από την συμμαχία SPQR το έχουν συνειδητοποιήσει και έχουν αποστασιοποιηθεί ..Τουλάχιστον δεν λερώνουν τ όνομα τους βάζοντας την υπογραφή τους στίς μάχες-φάπες όπου εμπλέκεται ο ΜΥΘΟΣ -Hunter .

Υ.Σ ..Είμαι σχεδόν βέβαιος ότι η συμμαχία SPQR μετά το κάζο που έφαγε από τον παπατζή ΜΥΘΟ που την παρέσυρε θα τον αποβάλλει ή θα τον περιθωριοποιήσει.Αυτή είναι η κατάληξη των ξεροκέφαλων .Είναι προτιμότερο ή δήλωση μιας αξιοπρεπής ήττας παρά η εμμονή σε μια αποτυχημένη παρουσία ..Τα νούμερα είναι αμείλικτα και φανερώνουν τον πραγματικό νικητή ..

• καλησπερα κοσμε! εδω συνεχιζουμε να ντροπιαζουμε τους SPQR ΚΕΡΝΩΝΤΑΣ καθημερινως τουλουμπες σε μαχες και ναυμαχιες!! ναι ναι αυτο το μακρυ κολτε γλυκο εννοω! αλλα επειδη μερικοι διαμαρτυρηθηκαν εχουμε και αγγουρακι στραβο για ολα τα γουστα!! λοιπον στο θεμα μας!! ποστ μαχων 154 πως πραγματικα εγινε αυτη η μαχη στο εξης σκετσακι!!

ΜΥΘΟΣ. τωρα που λειπει χαβαη η φαρμα ο αρχηγος μας ο chris78 κι ο στρατηγος μας kwnstantinos τρωει κεμπαπ και λουκανικα ηρθε ο καιρος να σας βαλω σε μια ταξη γιατι παλια ημουν στρατηγος οταν παιζαμε πολεμο με παιδακια στο νηπιο!

RICHELIEU, χαιρομαι φιλε συναδελφε κυνηγε πρασινης αναφορας!! και εγω μαζι σου! εξ αλλου μονο με πρασινη νικαμε αυτον τον αντιπαλο που καναμε βλακειωδως πολεμο μαζι του!

tipoliani, και εγω συμφωνω μετα απο τοση φαπα που εχω φαει και εγω θα κυνηγω πρασινες και μονο απο εδω και περα ανεξαρτητου απωλειων!!

ΜΥΘΟΣ, αφου σας τα ελεγα ρε φαρμες! ριχτε 3000 πλοια και κοιμηθειτε! μην χαλατε τον υπνο σας αφου και με κυμματα να παιξουμε θα μας ξεκωκαλισουν ανετα! ενω με την πρασινη τους νικαμε!

PAPAROCKAS. ΣΟΣ ΒΛΕΠΩ ΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ στρατηγου τους του κορακι με πλοια παω πανω του να τον δειρω

ΜΥΘΟΣ, μπραβο αν βαρεθεις στειλε μου να βαλω ογκο πλοιων να παμε για πρασινη

PAPAROCKAS τον εχω μονος μου.

tipoliani και εγω θα βοηθησω

RICHELIEU. και εγω θα μπω στην μαχη μονο και μονο να φαινομαι στις αχρηστους με την πρασινη

PAPAROCKAS μου εσκισε το καλτσον και χανω βοηθεια!

tipoliani στελνω πλοια

ΜΥΘΟΣ. και εγω στελνω

RICHELIEU και εγω φυσικα

tipoliani βρε οχι ολοι μαζι βαλαμε 108 φλογες στο γυρο αντι για 36

ΜΥΘΟΣ μην χαλιεσαι ετσι και αλλιως θα φαμε τουλουμπα απο το στρατηγο την πρασινη να παρουμε θελουμε!

PAPAROCKAS εγω φευγω θα ειμαι με τα σκουπιδια νικητες της πρασινης γιουπιιιιιι

RICHELIEU κι εγω το ιδιο

tipoliani φευγω και εγω νυσταζω! οι απωλειες ξεφυγαν πολυ γιατι το κορακι ειναι πολλες κλασεις απανω απο εμας τους αχρηστους! αλλα ΜΥΘΟ παρε την πρασινη

ΜΥΘΟΣ φυσικα εριξα μεσα 1500 ατμου θα βαρεθει να πατησει σημαια καποτε!!

ΜΥΘΟΣ NAIIIIIIIII ΝΙΚΗΣΑΜΕ πατησε σημαια πηραμε πρασινη συμμαχοιιιι δειτε το ποστ 154 στις μαχες!! νικησαμε το στρατηγοοοο

καπως ετσι εχασα κοινοτητα απο αυτον τον τεραστιο αντιπαλο!!

τουλουμπες τελος!! αγγουρακι και κριτσινια εχουν μεινει οποιος αλλος θελει!

εχει και φρεσκο λουτσο απο ψαρια αν θελει κανενας!!!! επισης καροτα διαφορων μεγεθων και παχους!

ΥΓ. την αλλη φορα να ερθετε 5 γιατι 4 σας εχω ανετα βρε!!

υγ2 μην ξεχασετε να πατησετε ρεπορτ ε??

υγ3 ρισελιε εμαθα πως θηχτηκες με οσα σου ειπα!! θα φας και εσυ μια καλη φαπα στο πολεμο απο εμενα για να εχω και το κρονο του βασιλια και στον πολεμο οχι μονο εδω!!! αυτα συντομα και αλλες φαπες απο εμενα! δεχομαι παραγγελιες απο πελατες

• Τόμορφα πλοία, όμορφα καίγονται

204 πυραυλάκατοι

102 μπαλονοφόρα

Καλό τριήμερο να έχουμε!

• την καλησπερα μου ξερω πως δεν αντεχετε μακρυα μου!! γιαυτο μπηκα να κραξω λιγακι μην κλεισει και το νημα απο αδρανεια και χασουμε τετοιο γλεντι που κανουμε στους SPQR! ειναι αφαντοι, βασιλιαδες του πουθενα!! βλεπω ομως προοδους δεν μπορω να πω!! μετα απο ναυμαχιες με δευτερο κυμμα τα βοηθιτικα, μετα απο μαχες ξηρας χωρρις να βαλουν μαγειρες και να φευγουν απο ηθικο, μετα απο μαχες χωρρις πισω γραμμη, το γλυκο εδεσε βλεπωντας την αντιπαλο ΤΡΥΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ να κανει εξεγερση για ενα εμβολο με μπαλονοφωρα!!! ΠΩΣ ΓΕΝΕΝ ΤΟΥΤΟ??? γνωστο το ονομα εκατερινα παρεπιπτοντως!! μαλλον το εχουν οι κατερινες να ειναι αμπαλες απο ικαριαμ :D^^

θα κλεισω με ενα σκετσακι αλα κορακας με πρωταγωνιστη τον παιχτη που θηγεται ευκολα τον κυριο ρισελιε :P:P ποστ μαχης νο 168

MYΘΟΣ, συνεχτιστε να τους κοπανατε ανελειπως θα νικησουμε! εχουμε πολλες πρασινες να παρουμε ακομα

tempelis φιλε εγω φευγω! μας ειπες να ερθουμε στις πολεις σου για μαχη και μας εχουν σπασει ολη την πισω γραμμη με κυμματα καμικαζι

PAPAROCKAS. ναι και γω δεν το αντεχω αυτο παω για κοκτειλ στην χαβαη

neim μυθο κανε κατι γιατι μας εσφαξαν

ΜΥΘΟΣ βρε καθηστε στις πολεις μου, θα νικησουμε, ποιος σας ειπε οτι στην ναυμαχια χρειαζεται τριτη γραμμη?? αν πας για πρασινη οπως εμεις εμβολα ατμου να εχεις μονο μπολικα καμια 5000 νικησες!

RICHELIEU ΜΠΡΑΒΟΟΟ αυτο ακριβως!! σημερα ολη μερα ναυμαχιες κανεις δεν εκατσε για μαχη με φοβουνται μαλλον γιατι ειμαι παιχταρας! θα βγω για υπνο και θα τους βαρεσω παλι το πρωι! τα εχω ολα ασφαλη στις πολεις μου.

ΜΥΘΟΣ καλο βραδυ! θα μεινω εγω ξαγρυπνος επιφυλλακη τωρα που ο συμμαχος trelovazelos χτιζει την νεα του πολη για να εχει και δευτερο ηφαιστο

..... το αλλο πρωινο

kwnstantinos βρε φαρμα richelieu εδωσες αναφορα χαμενη στον πολεμο και δεν εβγαλες τσιμουδια σε κυκλικο για να μην σε κραξουμε?? δες αναφορες που εβαλε ο σισυφος ποστ 168! ekaterina επισης! ντροπη σας!

richelieu τι το λες και εσυ σε κυκλικο ετσι και αλλιως φορουμ δεν μπαινουν οι συμμαχοι!! με εκανες ρομπα ρε ατιμε!! λες και εσυ δεν εχεις δωσει 4 5 αναφορες φαρμοστρατηγε!

ekaterina εσυ φταιες richelieu εκει που εχτιζα με την ησυχια μου με εσφαξαν οι κακοι

richelieu βρε ασε μας και εσυ!! το παιζω μαγγας και μαχιμος και με ξεφτυλισε o barabba με τον σισυφο

ΜΥΘΟΣ ηρεμιστε! ακομα δεν εληξε τιποτα! εχουμε μερες ακομα να γυρισουμε το 44-1 που χανουμε τον πολεμο!!

ΥΓ1 αυτα για σημερα!! ο ρισελιε μετα απο κατασκοπεια με συναδελφους κορακια μετα την χθεσινη φαπα δεν εβγαλε τσιμουδια στην συμμαχια του!! γιατι ξερει οτι δεν μπαινουν φορουμ!! αλλα γιαυτο ειμαστε εμεις εδω να τα βγαζουμε ολα στην φορα

ΥΓ2 πολλες πολλες φαπες συντομα για εσας

ΥΓ3 σας παρακαλω μην δηλωσετε ηττα!! δεν θελω το γελιο που ριχνει η μεγαλη συμμαχια μου GNMP να σταματησει ποτε!8)8)

Edited once, last by KORAKAS ().

• Οι νικητές του[ δεκαεννιά εξήντα ένα ] να σφυρίξουν την λήξη ...Σφύρα το να τελειώνουμε ..

Έχετε κλειστεί στη ΠΑΝΔΟΡΑ και περιμένετε το μοιραίο ..

Καλύτερα μια αξιοπρεπή παραδοχή ήττας παρά μια παρουσία διασυρμός .