Námořní bitva

  • Ahoj, můžete mi někdo poradit/vysvětlit proč nedojde k námořní bitvě? Posílám lodě do neaktivního města na vedlejší ostrov, dojedou tam a hned se otočí aniž by se cokoli stalo, v přehledu se nic neukáže, jen se ty lodě otočí. Když pošlu zkusmo samotné vojáky, neprojdou přes lodě v přístavu.

  • Zajímavé :-)

    Nevím jak dlouho hraješ , takže se tě budu ptát jak začátečníka , tak sorry za to :-)

    - lodě co posíláš mají hlavní linii aby svedli bitvu ?

    - vojáky pak pošleš během 4 hodin po lodích , 4 hodiny je rozptyl nepřátelské flotily , to je volný přístav ?

    - vojáci mají dělostřelectvo aby se dostali přes zeď ?

    - nemá to město nějakou zapomenutou okupaci , třeba od ali kolegy ?

  • - ano, lodě jsou i v první linii

    -ano, vojáky pošlu hned vzápětí potom, co nedojde k námořní bitvě, takže přístav by měl být prázdný (je to hned vedle)

    -vojáci jedou i s dělostřelectvem

    -nic takového tam nebylo

  • Viem o čo ide. Nepriateľ má v prístave zasobovaciu loď, ktorá sa boja nezúčastňuje a preto k nemu nedôjde. Keď pošleš vojakov rabovať, lode sa otočia lebo tam zavádza tá blbá loď.

    Tiež mi to celkom lezie na nervy, myslím že by s tým mali niečo spraviť.

  • Ahoj, má to tedy nějaké řešení? Děje se mi to stejné. Pokud chce člověk obsadit přístav, který nemá žádnou lodní obranu (tedy ani tendery, nic..), tak se lodě prostě otočí, bitva neproběhne, přístav se neobsadí a lodě jedou zpět. Jak tedy zařídit, aby přístav zůstal obsazený, když chci hráče později drancovat? :/