TÜRK BİR DEV İTTİFAKI SAVAŞ ve YAĞMA RAPORLARI

• Her zaman şunu söyledim size savaşın başından beri;

"Söylemlerinizin arkasında durun. Tutamayacağınız sözler vermeyin.

Çünkü bizde söz namustur. Sözünüzü çiğnemeyin. Söylediğiniz sözü yere düşürmeyin."

Siz bunu yapamadınız hiç bir zaman.

Bu utançla oynayın oyununuzu, Bu utançla verin savaşınızı.

Hiç bir zaman rodostan korkmadım bunu geceliler iyi bilir her rodos bastıklarında en geç 10 dakikada girdim limanlarına 5 ay boyunca.

Sözüm rodos basılmasına değil zaten. Sözüm rodos basmayacağım dedikten sonra kesimde geri düşünce rodos basanlara.

Mesajı birebir paylaşmam ceza sebebidir ama nemesis onay verirse rodos basmamayla ilgili mesajını da paylaşırım burda seve seve.

Tabi cesareti varsa.

• Merhabalar,

Yapma savaş raporları başlığında lütfen tartışma yapmıyoruz arkadaşlar,tartışmak istiyorsanız tartışma başlıkları mevcut.Saygı çerçevesi içerisinde konuşmanıza müsaade var lakin üsluba dikkat edelim.

Saygılarımla

giphy.gif

Gladiatus - GA > İkariam - BA > Metin2 - BA > Metin2 - SGM

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Deniz acaba çok mu yüklendik yahu çocuklara?

Ben vicdan yaptım şuan iyiden iyiye.

Her zaman için şunun garantisini verebilirim ki tek çıkış yolunuz rodos olacak. Başka bir dayanağınız olmayacak sevgili t1d

O rodos kaç aksiyonumu etkiledi sayarken bile yoruldum :)

Nemesis için verdiğim sipariş elime ulaştı müsait olduğu bir zamanda kendisine hediye paketi şeklinde teslim etmek isterim

Bence çok yakışacak kendisine :)

• ben böyle tarla görmedim, sür sür bitmedi. boş kaldıkça uğruyorum. sağolsunlar şimdiye kadar hiç boş depo çıkmadı. hep çiftlikçi bunlar

jqNZ6j.png

• Savaş başlıklarınıza 1'den fazla rapor asacaksanız mutlaka raporlarınızı tek mesaj içerisine atmalısınız, flood yaparak rapor asmanız dahilinde mesajlarınız birleştirilecek, artniyeti halinde ilgili bölüm moderatörü konuya müdahale edecektir.
    • Ard arda savaş raporu asma süresi 2 saattir, 2 saat öncesinde rapor asmanız durumunda mesajınız kaldırılacaktır, bu kural bir üstte belirttiğim kuralın kullanımı için mevcuttur.

giphy.gif

#TeamFF

You'll never fly alone.

• arkadaş kusura bakma forumun acemisiyim. çok uğraştırdın beni akşam akşam. neyse tek mesaja topladım hepsini

odNvV7.png

lQNlZE.png

VQzdDP.png

nbNnlR.png

vaN9Pp.png

1pZ5EG.png

LvRrDb.png

r0Nr11.png

7B1zDa.png

P7a9D7.png

gPYa6b.png

VQzdDR.png

nbNnla.png

vaN9PD.png

7B1zDr.png

P7a9Db.png

qANLvV.png

M1B7D7.png

Xb3A6O.png

dLNpBQ.png

5NnJyA.png

4pV4jY.png

Orzgv3.png

• Madem öyle bende bir kaç rapor asayım, rapor çoktu ama ss almakta üşengeçlik yapınca elde bunlar kaldı.

Şimdi sırayla gidelim:

ssfnin rodos bastığı ama asmadığı raporlara bir bakalım:

Z5jW0z.png

odq21q.png

lQPLVp.png

nb9kBa.png

nb9kBa.png

Lv82Lz.png

M18Xr7.png

Şimdi Buraya dikkat, 1. raund rodos yediğim raporlardan bir tanesi.Bunlardan çok vardı, üzerinde durmamıştım ama bu klavye arkadaş görsün de elbisesini ayna karşısında denesin diye asıyorum

9YWROO.png

P72pgb.png

Savaştığım 4-5 cephede Peşpeşe rodos yedim, ağzımı açmadım. ama biz her rodos bastığımızda vay rodosçular, oyun bilmezler, rodos sizi kurtarmayacak nağraları atıldı. Bende buna ayar oluyorum.

Neyse raporlardan devam edelim, sırada benim ve bir kaç arkadaşın raporları rodoslu ve rodossuz olarak karışıktır. kesimlere bakınız:

P725v9.png

gPvkj3.png

qAQ495.png

QP8R1k.png

bvZl48.png

dLlnq4.png

5NE8RR.png

AO8AY0.png

00W728.png

4pWLRL.png

JV8pEY.png

Or8RdZ.png

zGOmEY.png

GZWv12.png

yGJPnL.png

6DpZ6P.png

WX8VrY.png

3OW9RA.png

Rg8J61.png

p5MRY0.png

NL85bO.png

Yd8v56.png

DOWlkO.png

mXgG8R.png

EOWVEA.png

jqr4Yr.png

2OW2Qq.png

BOWZ9g.png

Z5jL1a.png

odqAzm.png

lQPkzX.png

VQ8lyn.png

vaAgov.png

1paYnA.png

r0Xgd7.png

gPvkL3.png

odqAzb.png

lQPkzJ.png

VQ8lyZ.png

vaAgQz.png

1paY2j.png

Bu kadar rapor varken gökten zembille düşen bir klavye delikanlısının yazdıkları hava cıvadır. ancak boş konuşur, kendini rezil eder. Zaten rezaletide bu raporlarda mevcuttur. böyle klavye delikanlıları bir şey beceremeyince işi hakarete döker. epsilonun tapusu ondaymış,kimseye vermemiş, pehhhh! Laflara bak laflara.

Bu bana bir filmi hatırlattı:

M186o2.jpg

Anladınız siz onu :))))

Şimdi müsadelerinizle biraz rahatsızım, dinlenmem gerekiyor. Herkese iyi oyunlar

5299318.png

qAmX5V.gif

• Paylaşmayacaktım ama mademki kafkas kartalı burada zeytinyağlık yapılıyor, emek sarfetmediği savaşlarda kazandım diye burada klavye çalıştırıyor, rahatsızlığım sebebiyle çekilmek zorunda kaldığım savaşların raporlarını ben paylaşayım.

Emek Yoksa, Zaferde Yoktur!

r0XgNM.png

gPvkY2.png

Z5jLzZ.png

lQPkNb.png

nb9ANl.png

5299318.png

qAmX5V.gif

• Savaş ve Yağma raporu konusunda lütfen tartışmaya girmeyiniz. Konu dışı postların kaldırılacağını biliyorsunuz.

giphy.gif

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Cok konusmayalım raporu olan assın
    Savasmak ısteyen 3:32 koordinatına gelsin

o17Kzn.md.png

o17WBo.md.png

o17USj.md.png

o17q98.md.png

o171Yh.md.png

Galiba ilk rodosu oldu funda hanımın , rodos rodos diye feryatlar yakan müttefikleri bu rapora bi baksın

Kesimde öndesin zaten
    sıkıştınmı ? hayır 10 şehrin aksiyona açık
    hadi diyelim gemi satıcan borsa şehrin..4 karaborsa olan sehrin var
    hadi diyelim gemi alcan ticaret merkezin .. 4-5 şehrinde ticaret merkezin var...
    neyse funda hanımı gösterdiği emekten oturu tebrık ederım
    herkese iyi oyunlar

o17AXc.md.png

o177nt.md.png

• Anlaşılan burayı görmemişim. Gördüğüm kadarıyla da savaş ve yağma raporundan çok tartışma dönmekte.

Bu posttan itibaren aşağıdaki yeni Savaşlar Bölümü Kuralları geçerli olacaktır.Herkes maddeleri okusun lütfen.Lütfen tartışma için T1D İttifakı Tartışma Başlığı kullanınız.

Savaşlar Bölümü Kuralları

giphy.gif

#TeamFF

You'll never fly alone.

• Sffliler Pozisyondan pozisyona girdiler. Savaş boyunca hangi pozisyonlarda denemeler yaptığımızı size bildiricem.

Geçen savaşta en çok ss ve en çok kesim farkı bu savaşta'da kendini belli ediyor. Sff üyeleri sadece ve sadece RODOS vurup savaşın sonucunu geciktirmekten başka bir şey yapmıyorlar. Ss'leri ufaktan asmaya başlayalım. 437 yağma ve savaş raporu asılıcaktır. Bunlardan bazıları.

Savaşın hikayesi; piyonlardan birinin adama gelip yağma atması ve sonrası.

1_22.jpg

2_45.jpg

3_3.jpg

4_2.jpg

6_3.jpg

6_4.jpg

7_2.jpg

8_2.jpg

9_2.jpg

https://www.linkpicture.com/q/10_1.jpg10_1.jpg

11_1.jpg

12_1.jpg

13_1.jpg

14_3.jpg

15_7.jpg

sff PİYONlarına karşı fazla kişiye gerek yok.

42-asıldııııı.jpg

33-asıldı.jpg

21-asıldıııııııı_1.jpg

ribeloo.jpg

Şimdi bütün sff piyonlarını sırasıyla buraya bekliyorum.

Siz konuştukça ben 10 ss asacam.Ne kadar çok piyon okadar ss .

Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

T1D Generali

D A N D İ K

• Öncelikle yarası olan arkadaşlar; Sizde daha çok yara açacam bunu bilin. Geçen savaş muhabbeti başlamış, geçen savaşta en çok ss alan rapor alan biziz.Liderinizin adasına gittik rodos vurdu.yağma yemeyen üyeniz kalmadı. En son adada serhat abi ile başbasa kaldık.Serhat abi gibi biri sizin ittifakta nasıl bulunmuş gerçekten soru işareti. Burdaki yazan piyonların hiç biri savaşta gözle görülür birşey yapmadı.Başkalarının gp leri ile hava attılar savaş yaptılar. Hele ki şuan ki sff ekibi benle baş edemez. Gerekirse 100 milyon gp hazırlar genede bu savaşı vermem. Bunu onlarda biliyor. Hatta iliklerine kadar hissediyor. Size epsilon'da değil diğer serverlerdede rahat yok.

Sizin karşınıza cıktıgım günden itibaren kesilmeyen yağma yemeyen üyeniz kalmadı. Uçmayan gp niz kalmadı. Herkes gerçek yüzünüzü gün geçtikçe görüp sizi bırakıyor. Sizi ve o merkezinizi ikariam epsilondan sileceğim.

Aranızda klavye delikanlıları cok. Hepsine burdan selamlar. Siz değil kralınız gelsin. Her kulvarda açığım. Piskolojik destek vermek isteyenlere kısa süre içinde bi yolunu bulup ulasıcam. Konuşmak isterim bu konuları.

Neyse fazla yazmıcam. Erkenden acıtmak istemiyorum. Tadını cıkara cıkara savaşıcam. Bitanesi yazmış rodos rodos. Savaş boyunca 67. RODOSLARINI AZ önce bastılar. SANIYORLAR ki rodos bizi durdurucak. Daha ittifaktaki savaşçılardan yarısını savaşa çağırmadım bile. 4 kişi kesip biçiyoruz. Hala utanmadan baskalarının azimleri (serhat abi) ile burda övünenler geziyor. Bunu küçüklüğün yazı bulmuş hali olarak görüyorum.Neyse ağır gelmiyim yeni başladık. Bu serverı uçurucam.

asssss-111111.jpg

16_7.jpg

17_7.jpg

18_7.jpg

20.jpg

22_6.jpg

23_5.jpg

24_4.jpg

26_1.jpg

28_4.jpg

29_2.jpg

Şu thelmiraya söleyin, savaş adasında savaşırken tatile alıp kaçtı. Onun adasında yer tuttum. Onu ve orda kim varsa hepsine tek tek uğrayacam

asssssssss.jpg

Savaşta Her Zaman Kaybeden Taraf Suçludur.

T1D Generali

D A N D İ K