TÜRK BİR DEV İTTİFAKI SAVAŞ ve YAĞMA RAPORLARI

• Evet raporlar tekrar vizyonda göremeyenler ve tekrardan görmek isteyenler için

tarlamızda hasatlar başladı hemde merkezlerinde muhittin eline sağlık kardeşim :D

Q2nQBy.pngIL2DWY.png8IIOFB.png6qV10k.pngXAcObq.pngDEzv1Q.pngwP7T8p.pngH0oEjq.jpegk8hNl7.jpegOfPH4r.pngMtLsUG.pngHQBdMq.pngGDlGwE.pngQE5FKt.pngnA1aUm.pngPS28Jd.png6tglXs.pnguWvlBP.pngvin0JE.pngGgJ32k.pngUGjr7Z.pngT70XuU.png0MOufZ.pngkVSQcC.png4NPy4Z.png

Raporların bu kadar fazla olmasından biz sorumlu değiliz tarlamız sorumludur:D

• Göztepeli merkezlerine gidiyor. Talan ediyor. dARMA duman ediyor:)IJRQCe.jpg

Sffnin merkezi TARLA olmuştur.

• gP2zL5.png

AOnQYL.png

zGavEj.png

Fazla söze gerek yok. Hatta hiç yazmadan asmak varda. Ama yazalım ki form piyonları görsün.

Sff ve yandaşlarına artık değil EPSİLONDA hiç bir serverde geçit yok. Yılların karpuz gibi büyüyen Sff sinin balon oldugu her açıdan belli oluyor. Bu ss lerde manzaranın baska yönü.Güneşin batışı..

• Elinize sağlık kardeşlerim çok güzel raporlar, özellikle GOZTEPELI 'nın raporları çok ilgi çekici duruyor SSF 'yi tarlası yapıp hesap geliştiriyor diye duyumlar alıyorum umarım yanılmıyorumdur :D Elinize emeğinize sağlık dostlarım omuz omuza nice zaferlere...

• Sff tarlalarının selamları var.

00yoyL.jpg

N0wn6C.jpg

RbAI3t.jpg

slj6ZK.jpg

xdDgxB.jpg

gBtLz3.jpg

27hkjM.jpg

Epsilonda karşımda eğilip bükülmeyen savaşçılar artık zor bulunuyor.:)

• mqPG6H.png

İki Gündür bölgelerinden DELTA GÜCÜ GENERALİ ve sonuç kaçınılmaz son

Hah demişlerdi birde ssf merkezine kimse giremez girerse de çıkamaz diye doğru demişler yağma atmaktan kimse çıkamaz o bölgeden

Sıradaki gelsin

• Gece ve T1D şer ittifağının çöktüğü noktadayız.

Aktif savaşın devam ettiği bütün bölgelerde, bütün cephelerde bozgunlar başladı, tatile alıp kaçmaları saymıyorum bile.

Sen bu güne kadar gece sayfasında atıp tuttun bu gün geldiğimiz noktada konuşacak yüzün var mı acaba dandik efendi.

Ben nickiyle bu kadar uyumlu bir insan tanımadım daha önce :) :)

SSF ittifağını galibiyetinden ötürü kutluyorum. Her zaman söylemişimdir had bilmek önemlidir diye.

Haddini aşıp SSF ve ŞAH ittifaklarına karşı bitmeyen savaşa girişeceklerini iddaa edenlerin son gemisi kesilene son "adamları" tatile alana kadar peşinde olacağız.

Ne demişler?

Büyük lokma yiyeceksin ama büyük laf konuşmayacaksın. Böyle konuştuğunuz lafın ağırlığında ezilirsiniz...

• Muhittinim tebrik ederim kardeşim, kısıtlı vaktin olmasına rağmen bizleri kırmayıp desteğini esirgemedin allah sağ salim askere gidip gelmeyi nasip etsin inşallah seviliyorsun :)

• Frost imzana bak sen. Kafanı yorm böle seylere :)lQOmzb.jpg1pJqnp.jpg

Savaşın basından beri 1 tane yaw 1 taneeeeeeeeeeeeeeeeeee büyük savaş raporu alamayan sff ittifakı savaş taktiği olarak tek yapabildiği örssüz mucitsiz hesaba balon sokup karşısında savaştırmak.Acizliğin göstergesi bir yana DELTADA delik deşik olmuş ittifak üyeleri epsilonda yalakalık yaparak İKARİAM tarihinin en büyük piyonları olarak TARİHE geçmiştir.

• Rodos basıp tatile aldığınız için veya 200 300 raund sonra kaçtığınız için uzayamıyor savaşlar

3500 raund benim savaştığım cephede rodos basıldı

4300 raund özgürcn rodos basıp tatile aldı

göztepeli 1300 raund rodoslayıp tatile aldı ama saldırıda olduğu 1300 raundluk savaşı verdi raporu sayfamızda zaten

8000 raundluk savaşa gecenin multisi rodos vurdu

geceye karşı 1000, 1600 ve bir 1600 raundluk daha galibiyetler mevcut

nemesise karşı alınan 1200 raundluk raporu asmadım çünkü bug olduğunu söyledi zaten 15 dk sonra tekrar başlattı savaş oyüzden onu asma gereği duymadım (zaten sizin elinizdeki tek büyük raporda sanırım aynı problem yüzünden oldu)

kara savaşları tamamen bizim zaferimizler sonuçlandı savaş adasında tüm şehirleriniz işgal altında

toplam savaşla ilgilenen 3 kişi kaldı nemesis dışında sen ve osmanlı kendi limanınızdan dışarı bile çıkamaz oldunuz

hala gelmiş sağda solda çamur atma derdindesin

• Dandik.... olaya kısa bir özet geçsene. Nasıl oldu niye oldu??

3-5 yıllık aradan sonra oyuna yeni döndüm diye bana ve Granda yazmalarını ne çabuk unutdun??? (Bir kişi daha vardı onu konu dışı tutuyorum şimdilik(ama gerekirse o konuyu bir daha açarım)). Gece ittifağının ve hatta şahsi olarak Noyan şahın arkasından etdiğin küfürleri nasıl unutdun?? T1d bundan sonra ne olursa olsun ŞAH ve SSF in yanında olacak dediğini ne çabuk unutdun?? Unutğun şeyleri yaza yaza bitmez daha da uzata bilirimz ama şimdilik hiç gerek duymuyorum. Nasıl olsa öyle bir şey olmadı diyeceksin.

Terbiye sınırlarını aşma konusuna gelince. SSF generalide sizin üyenin annesi gibi iki çocuk annesi bir kadın. Noldu sizin üyelerin annesi annede SSF generali anne değilmi ona küfür edilince hakaret edici şehir isimleri yazılınca hiç sesiniz çıkmıyor. Önce kendi “terbiye”nizi düzeltin sonra başkasına terbiyesiz diyin.

Savaşa gelince eze eze, döve döve, biçe biçe o güvendiğiniz GECE ittifağını yendik. Savaşmayıda kendileri istedi. Boş boş üyelerinin boş boş konuşmaları savaşın çıkmasına sebep ve savaş çıkardığı için kahraman(ki ismi geçmeyen üye boş şehirleri yağmalamakdan başka bır işe yaramıyor ve ilk defa askeri kesilince tatile alıp kaçanda ilk kendisi oldu), gece gündüz iyi kötü emek sarf eden GECE üyeleri ise mağlup ve rezil olan taraf oldu.

Epsilonun sahibi diyosun ya kendine. ŞAH ve SSF kardeşliği olduğu sürece(ki bizim dotluğumuz sizin gibi çıkar ilisşilerine bakmıyor va sizden öncede vardı sizden sonrada olacak) epsilonun sahibide kralıda ŞAH ve SSF olacak. Anlamadıysan bir daha yazayım(büyük harfierle). ŞAH VE SSF VAR OLDUKCA EPSILONDA KIMSEYE SOZ HAKKI VERMEYECEGIZ.