TÜRK BİR DEV İTTİFAKI SAVAŞ ve YAĞMA RAPORLARI

• Tebrikler arkadaşlar. Kibir abidelerine iyi ders veriyoruz.

Burdan sff üyelerine açıkca cağrımdır.Toplama bir ittifak olan ittifakınızdan çıkın. Kimse; ben çağrı yapana kadar asker gemi aksiyonu yapmasın. Epsilona el koyuyoruz:)

kMkqjm.jpg

jq595J.jpg

• Tesekkurler GOZTEPELI . Gözüm Delta serverinde.Başarılarınızın devamını dilerim.

Ufak bir ss ama sana gelsin DELTA GÜCÜ GENERALİ.

jq59aG.jpg

• Tesekkurler GOZTEPELI . Gözüm Delta serverinde.Başarılarınızın devamını dilerim.

Ufak bir ss ama sana gelsin DELTA GÜCÜ GENERALİ.

jq59aG.jpg

Havan kesimlerinin olduğu bir raporu bana ithafen astığınız için teşekkür ederim gururumu okşadınız sayın DAN-DAN:) Başarılarınızın devamını diliyorum kılıcınız keskin , mahsülunuz bol olsun epsilona yolum düşerse yanınıza uğrayacağım :)

• Adalet Dağıtırken Helak Oldu Ne Olacak Bu ssf Sonu

Tebrik Ederim Delta Gücü Bizimkisi Bir Aşk Hikayesi Oldu

">

">

">

">

• Yolum düşerse değil GOZTEPELI düşssün :)

Senin gibi biriyle sırt sırta ADALET DAĞITMAK güzel olacaktır eminim. Mesala ben gelecem DELTA'ya. Sözüm söz.

Beykozlu yani Karter bora tarla olmuş. Tebrikler Chenzhen. Yılların karter borası tarla olmuş.Korsan desen yapamıyor. Hiç birsey yapamıyorlar artık.

Sff gibi boş ss ler asıp POH POH culuk yapmıyoruz. İcraat yapıp sonrasında EZİP geçiyoruz.

Epsilon da artık huzur var. Herkesin yüzü gülüyor. Epsilonda kreş açıp bu ağlayanları orda susturmayı planlıyorum. Ticaret gemileri de bedava olacak. Sff madenleri için bu kesinlikle gerekli.

Epsilon da artık küfür, saldırganlık, hakaret, kibir ve ayrımcılığa son veriyoruz.

Gençliğimiz var :)

rd1LMy.jpg

yGld4k.jpg

Senin gibi biriyle sırt sırta ADALET DAĞITMAK güzel olacaktır eminim. Mesala ben gelecem DELTA'ya. Sözüm söz.

Daha yeni büyük bir savaşı yönettim , yorgunluğu var üstadım az biraz geçsin uğrayayım madem :) Bende seninle sırt sırta ADALET DAĞITMAK isterim ama uyku problemim var çok fazla uyuyamıyorum bilgin olsun :D Deltaya bekleriz buyrun gelin raporlarınız için tebrikler :)

Daha yeni büyük bir savaşı yönettim , yorgunluğu var üstadım az biraz geçsin uğrayayım madem :) Bende seninle sırt sırta ADALET DAĞITMAK isterim ama uyku problemim var çok fazla uyuyamıyorum bilgin olsun :D Deltaya bekleriz buyrun gelin raporlarınız için tebrikler :)

GOZTEPELI ne yaptıysanız deltada çoğu epsilonda almış soluğu şimdi de burada yenilgiyi tadacaklar 8)

biz temizliyoruz siz bize gönderiyorsunuz oldu mu şimdi ovalıyoruz ovalıyoruz çıkmıyor :D:D

GOZTEPELI ne yaptıysanız deltada çoğu epsilonda almış soluğu şimdi de burada yenilgiyi tadacaklar 8)

biz temizliyoruz siz bize gönderiyorsunuz oldu mu şimdi ovalıyoruz ovalıyoruz çıkmıyor :D:D

Birşey yapmadık canım ne alakası var :) Yıprattık sadece bir miktar :) Rakipten sizin rakibe transfermi olmuş hmmm merakımı cezbetti gelsemmi ki :D

• Artık bilemicem bence gelip burada da bir sebebi ziyaret gerçekleştirin :)belki özlemişlerdir bu kısa süreçte ama doymadıkları kesin yenilgiye :D

• Onu kendi haline bırakın. Benim hayranım yaptım onu:)

WJf2Gw.jpg

t9541O.jpg

Ezip geçiyoruz. Parçalıyoruz. Yok ediyoruz.Taş üstünde taş bırakmıyoruz. Tarla yapıyoruz. İşgal ediyoruz. Bunların hepsinin kısaltılmışı from inside geçiyoruz:D